Головна

Колектив відділу

Загальні відомості

Система освіти

Освітні округи

Навчальні заклади

Освітянський путівник

Випускникам шкіл

Наші досягнення

План роботи

Наради

Державні закупівлі

Учнівське самоврядування

Освітянські обрії

Дошка оголошень

Нормативні документи

Накази

 

 

 

НовиниПриймальняФотогалереяВідео

 

 

Реалізація інклюзивної освіти в умовах освітнього округу

27.11.12р. На базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сарненського району відбувся обласний семінар-нарада завідувачів районних та міських психолого-медико-педагогічних консультацій з теми «Реалізація інклюзивної освіти в умовах освітнього округу. Роль і завдання психолого-медико-педагогічних консультацій у впровадженні інклюзивного навчання».

 

 

Реалізація інклюзивної освіти в умовах освітнього округу

27.11.12р.На базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Цепцевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сарненського району відбувся обласний семінар-нарада завідувачів районних та міських психолого-медико-педагогічних консультацій з теми «Реалізація інклюзивної освіти в умовах освітнього округу. Роль і завдання психолого-медико-педагогічних консультацій у впровадженні інклюзивного навчання».

   Присутніми на даному заході були консультанти Рівненської обласної ПМПК, завідувачі районних та міських ПМПК та Рівненського ОІППО.

 

Захід акцент-подія «Вівтар нації»

09.11.12р. У Сарненській   ЗОШ –ІІ ст..економіко - правовому ліцеї «Лідер» пройшов   захід акцент-подія «Вівтар нації», мета якої формування  ціннісного ставлення до української нації, до культури  свого народу, його традицій,формування почуття відповідальності за долю інших; залучення  громадськість міста, району, області до створення проекту, організація  серії майстер-класів творчих людей,закоханих в Україну, тих, хто пропагує українську культуру.
 

 

День української писемності і мови у Рівному

09.11.12р. У приміщенні Рівненського академічного українського музично-драматичного театру будуть  проходити  урочистості з нагоди Дня української писемності і мови та відкриття XІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика .На відкриття цього свята  запрошений  дитячий фолькльорно-етнографічний  колектив «Криниченька», учасниками якого є учні  Великовербчанської загальноосвітньої школи І-ІІІст..

 

Конкурсу учнівської та студенської молоді ім.Т.Шевченка

14.11.12р. На базі  Сарненської гімназії буде провидись  районний етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студенської молоді ім.Т.Шевченка.

 

Найкращий відгук на сучасну дитячу книгу

12.11.12р.  Підведені підсумки  районного конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу книгу" серед учнів 4-5 класів. На конкурс представлено  32 роботи, перемогу здобули учні:

- Костецька Світлана - Любиковицька  ЗОШ І-ІІІ ст. (І місце)

- Шевчук Андрій - Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІ місце)

 

Відкриття XІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

09.11.12р. У приміщенні Рівненського академічного українського музично-драматичного театру  пройшли  урочистості з нагоди Дня української писемності і мови та  відбулося відкриття XІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
   Розпочався урочистий захід виступом  дитячого фольклорно-етнографічного  колективу «Криниченька», учасниками якого є учні  Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІст..

 

2

 

 

АРХІВ НОВИН

 

2012 Грудень

2012 Листопад

2012 Жовтень

2012 Вересень