Головна

Колектив відділу

Загальні відомості

Система освіти

Освітні округи

Випускникам шкіл

Наші досягнення

План роботи

Наради

Державні закупівлі

Учнівське самоврядування

Освітянські обрії

Співпраця  з   РВ  УМВС

Нормативні документи

Накази

 

 

НовиниПриймальняФотогалереяВідео

 

Робота з обдарованими дітьми в загальноосвітніх навчальних закладах

         Обдаровані діти – інтелектуальна еліта держави,  майбутнє української нації, її світовий авторитет, а тому перед кожним педагогічним колективом стоїть завдання спрямоване на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом  створення оптимальних умов для всебічно обдарованої молоді.
Основою роботи з обдарованими дітьми повинно стати реальнее знання їхніх потенційних можливостей, прогнозування потреб і моделей розвитку особистості. Саме тому важливим є визначення пріоритетів у цьому аспекті діяльності навчального закладу, створення чіткої системи роботи з названою категорією учнів, здійснення пошуку, відбору, творчого розвитку обдарованої, талановитої учнівської молоді в галузі науки, культури, мистецтва, спорту, створення сприятливих умов для реалізації потенціальних можливостей дітей. Завдання кожного вчителя полягає в тому, щоб створити умови, з яких будь-яка дитина могла б  просуватися шляхом власного вдосконалення, уміла мислити самостійно, нестандартно.

      СПИСОК
переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
у 2015-2016 навчальному році

 №
з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Клас

Навчальний
заклад, район

Тема роботи

Науковий керівник

Міс-
це

 

 

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

 

 

Секція «Фольклористика»

 

1

Котисько  Віта

10

Сарненський районний ліцей «Лідер»

Поліські звичаї і обряди  пов’язані із будівництвом житла

Дибач Т.А.

ІІІ

 

2

Орешко Руслана

10

Сарненський районний ліцей «Лідер

Українська криниця – символ чистоти і духовності.

Дибач Т.А.

ІІ

 

 

Секція « Зарубіжна література»

 

1

Лавор Софія

 

Сарненська гімназія

Кінематографічна трансформація  драми Вільяма Шекспіра «Буря»

Стахова Н.Г.

ІІІ

 

 

Відділення  науки про Землю

 

 

Секція «Гідрологія»

 

1

Круглик Юлія

11

Сарненська гімназія

Комплексний аналіз рекреаційного потенціалу басейну річки Случ в межах Рівненської області

Тітечко С.Є.

ІІ

 

 

Секція «Кліматологія та метеорологія»

 

1

 Василевська Ольга

10

Сарненська гімназія

Оцінка кліматичних ресурсів  Рівненського Полісся  для організації рекреаційної діяльності

 Тітечко С.Є.

І

 

 

Секція « Географія та ландшафтознавство»

 

1

Ковальчук Юлія

11

 Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст

Територіальні відмінності статево-вікової структури  населення Сарненського району Рівненської області

 

 

 

 

Відділення   мовознавства

 

 

Секція «Українська мова»

 

1

Собора Анастасія

10

Сарненська гімназія

Функціонально- стильове призначення лексичних одиниць у пісенній ліриці Дмитра Павленка

Зозюк І.В.

ІІІ

 

 

Відділення екології та аграрних наук

 

 

Секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування"

 

1

Мельник Іван

11

Сарненська гімназія

Вплив радіоактивно забруднених продуктів харчування на здоров’я населення Сарненського району Рівненської області

Титечко С.Є.

ІІ

 

 

Відділення  історії

 

 

Секція «Всесвітня історіяо»

 

1

Колодич Мирослав

11

Сарненський НВК «Школа-колегіум»

Сарненський укріп району системі прикордонних фортифікацій

Жабчик Н.І.

ІІІ

 

 

 

Відділення   хімії та біології

 

 

Секція « Загальна біологія»

 

 

1

Закраєвська Марія

10

Сарненський гімназія

Зміни хлорофілу в листках роголистника темно-зеленого від концентрації Сu2 у водному середовищі

Вакулко Ю.М.

ІІІ

 

 

Секція «Психологія»

 

1

Турчик Катерина

11

Сарненський НВК «Школа-колегіум»

Небезпека буллінгу

Третяк Р.Ф.

ІІІ

 

 

Секція «Медицина»

 

1

Дойчук Світлана

11

Сарненська гімназія

Динаміка захворюваності на цукровий діабет у 2006-2015 роках дорослого та дитячого населення  Сарненського району Рівненської області

Кузьмич О.В.

ІІІ

 

 

Секція « Зоологія, ботаніка»

 

1

Бойко Кирило

9

Сарненська гімназія

Різноманітність денних метеликів Рівненської області

 Тітечко С.Є.

ІІ

 

2

Морозюк Катерина

9

Сарненський районний ліцей «Лідер

Сучасний стан лелеки білого Ciconia на території Сарненського району

 Журавчак Р.О.

ІІ

 

Відділення філософії та суспільствознавства

 

 

Секція « Теологія. Релігієзнавства та історії релігії

 

1

Зубчинська Ірина

11

Сарненський районний ліцей «Лідер

Відгук історії в трагічній долі дзвонів Сарненщини

Гавдьо А.В.

ІІІ

 

2

Корінець Вікторія

10

Сарненський районний ліцей «Лідер

Формування духовного світогляду школярів в процесі  діяльності недільної школи Свято-Троїцького храму  с.Велика Осниця

Шмигельська О.А.

ІІІ

 

      Відділення математики

 

 

Секція « Математика»

 

1

Кирилович  Владислав

10

Сарненська гімназія

Функціональні рівняння

Левитська Т.І.

ІІІ

 

 

СПИСОК
переможців IIІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2015-2016 навчальному році


з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Клас

Навчальний
заклад, район

Тема роботи

Науковий керівник

Міс-
це

 

Відділення науки про Землю

 

Секція «Кліматологія та метеорологія»

1

Василевська Ольга

10

Сарненський
гімназія

Оцінка кліматичних ресурсів Рівненського Полісся  для організації рекреаційної діяльності

 Тітечко С.Є..

ІІ

                    
Список
переможців та призерів обласного   етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально – дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник»

             №

Прізвище, ім’я по батькові учня

Клас

Навчальний заклад

Вчитель

Місце

номінація  « Я і природа»

1

Гаврильчик Юлія

5

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

Жук Софія Вікторівна

ІІ

2

Бортнік Софія

6

Сарненська гімназія

Тітечко Світлана Євстафіївна

ІІ

номінація « Рослини навколо нас»

3

Мосійчук Олександра

3

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Оверчук Олена Богданівна

ІІ

4

Бриж Олег

4

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2

Семенович Майя Іванівна

ІІІ

номінація «Тваринний  світ»

5

Антонюк Роман

5

Сарненська гімназія

Кузьмич Оксана Василівна

І

6

Назарова Анна

5

Сарненська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №4

Морозюк Оксана Євгеніївна

ІІ

номінація «Охорона здоров`я »

7

Левчук Аріна

   4

Сарненський навчально – виховний комплекс  «Школа- колегіум»

Свирид Вероніка Володимирівна

ІІ

8

Кукла Анастасія

3

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Оленіч Ірина Валеріївна

ІІ

номінація « Народознавство, краєзнавство»

9

 Дибач Софія

4

Сарненський навчально – виховний комплекс  «Школа- колегіум»

Дибач Тетяна Антонівна, Свирид Вероніка Володимирівна

І

10

Мариніна Іванна

4

Тріскинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Боротюк Валентина Олегівна

ІІ

11

Джеіранідіс Елізабет

4

Спеціалізована школа розвитку  І ступеня №5 м.Сарни

Торчило Людмила Іванівна

ІІІ

  

Переможець ІV етапу конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник»

Прізвище, ім’я по батькові учня

Клас

Навчальний заклад

Вчитель

Місце

номінація « Народознавство, краєзнавство»

1

 Дибач Софія

4

Сарненський навчально – виховний комплекс  «Школа- колегіум»

Дибач Тетяна Антонівна, Свирид Вероніка Володимирівна

ІІ

2

Антонюк Роман

5

Сарненська гімназія

Кузьмич Оксана Василівна

ІІІ

Участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін у 2015-2016 навчальному році
(ІІ етап)


№з/п

Заклади

Місця

Балів

Місце

 

 

І

ІІ

ІІІ

 

 

1

Сарненська гімназія

22

13

17

166

ІІ

2

Сарненський районний ліцей "Лідер"

7

7

10

66

ІІІ

3

Сарненський НВК "Школа- колегіум"
імені Т.Г.Шевченка

17

25

10

170

І

4

Клесівська ЗОШ  І-ІІ ст. – ліцей 

3

7

11

47

4

5

Степанська ЗОШ І-ІІІ ст. 

0

4

5

17

4

6

Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст.

4

7

4

45

І

7

Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст.

0

3

4

13

8

8

Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст.

0

2

4

10

10

9

Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. 

1

3

3

17

4

10

Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст.

0

3

2

11

9

11

Коростська ЗОШ І-ІІІ ст.

0

1

3

6

13

12

Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ст. 

0

0

2

2

16

13

Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст.

2

3

7

16

5

14

Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. 

0

3

2

11

9

15

Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ст.

0

1

2

5

14

16

Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст.

2

0

4

14

7

17

Тріскинська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

18

Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

0

5

10

10

19

Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ст.

1

0

3

8

12

20

Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст.

0

2

3

9

11

21

Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст.

0

3

6

15

6

22

Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст.

0

1

1

4

15

23

Сарненська ЗОШ № 2

0

8

7

31

2

24

Сарненська ЗОШ № 4

0

5

8

23

3

25

Білятицька ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

26

Бутейківська ЗОШ І-ІІ ст.

0

1

1

4

4

27

Глушицька ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

28

Довжанська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

29

Кам’янська ЗОШ І-ІІ ст.

0

3

1

10

І

30

Карасинська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

1

1

6

31

Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

32

Кузьмівська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

1

1

6

33

Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

3

3

5

34

Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

35

Маловербчанська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

36

Одринківська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

37

Селищенська ЗОШ І-ІІ ст.

0

1

1

4

4

38

Тинненська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

39

Полянська  ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

40

Чемернянська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

41

Чабельська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

1

1

6

42

Федорівська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

1

1

6

43

Яблунська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

44

Яринівська ЗОШ І-ІІ ст.

0

0

0

0

0

45

Сарненська ЗОШ № 3

1

0

0

5

ІІІ

46

Сарненська ЗОШ № 6

1

1

1

9

ІІ

 

Призери
ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових
дисциплін



з/п

Навчальний заклад

Прізвище, ім’я,  по батькові  учасника

Місце

Прізвище, ім’я,
по батькові вчителя

Клас

Предмет

1

Сарненський НВК  "Школа-колегіум»

Хомич Катерина Вадимівна

ІІІ

Ковтун Ірина Миколаївна

10

Польська мова

2

Сарненський НВК "Школа-колегіум»

Сказько Богдан Ігорович

ІІІ

Комар Ольга Ананіївна

9

Економі
ка

3

Сарненська гімназія

Цимбалістий Дмитро Юрійович

ІІІ

Шепель Тамара Степанівна

10

Економі
ка

4

Сарненський НВК "Школа-колегіум»

Сергійчук Назар Сергійович

І

Вінінчук Оксана Григорівна

9

Інформа
ційні технології

5

Сарненська ЗОШ І-ІІ ст.№3

Губеня Віталій Миколайович

ІІ

Цицюра Марія Мефодіївна

9

Англій
ська мова

6

Сарненська гімназія

Дойчук Світлана Богданівна

ІІІ

Бойко Наталія Кирилівна

11

Англій
ська мова

7

Сарненська гімназія

Мельник Іван Миколайович

ІІ

Тітечко Світлана Євстахіївна

11

Екологія

8

Сарненський районний ліцей "Лідер"

Стахнюк Роман Петрович

І

Запухляк Валентина Артемівна

8

Історія

9

Сарненський районний ліцей "Лідер"

Щербан Катерина Олександрівна

ІІ

Запухляк Валентина Артемівна

8

Історія

10

Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст..

Боротюк Софія Михайлівна

ІІ

Коток Світлана Іванівна

8

Історія

11

Сарненський районний ліцей "Лідер"

Бондарчук Дарина Леонідівна

ІІІ

Басова Ольга Миколаївна

11

Історія

12

Сарненський НВК "Школа колегіум"

Бортнік Станіслав Едуардович

ІІІ

Жабчик Наталія  Іванівна

11

Історія

13

Сарненська гімназія

Лазарець Аделіна Сергіївна

ІІ

Кузьмич Оксана Василівна

9

Біологія

14

Сарненський НВК "Школа-колегіум»

Бортнік Ілля Едуардович

ІІ

Кулько Ольга  Олексіївна

10

Біологія

15

Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дем¢янчук Андрій  Вікторович

І

Гоч Василь Петрович

9

Трудове навчан

16

Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мельник Василь Вікторович

ІІ

Климець Іван Миколайович

11

Трудове навчан

17

Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Оласюк Валерія Василівна

ІІІ

Оласюк Ніна Олександрівна

9

Трудове навчан.

18

Сарненський районний ліцей «Лідер»

Ніколайчук Яна Миколаївна

ІІ

Запухляк Валентина Артемівна

9

Правознавство

19

Сарненський районний ліцей «Лідер»

Гольонко Олександра Василівна

І

Запухляк Валентина Артемівна

10

Правознавство

20

Сарненський районний ліцей «Лідер»

Жабчик Анастасія Володимирівна

ІІ

Запухляк Валентина Артемівна

10

Право
знавство

21

Сарненський районний ліцей «Лідер»

Федічкін Олексій Вікторович

І

Запухляк Валентина Артемівна

11

Право
знавство

22

Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Костецька Світлана Миколаївна

ІІІ

Заєць Лариса  Кіндратівна

7

Матема
тика

23

Сарненська гімназія

Линь Дмитро Іванович

ІІІ

Щеглова Галина Антонівна

9

Матема
тика

24

Сарненський НВК "Школа- колегіум»

Сергійчук Назар Сергійович

ІІІ

Вінінчук Оксана Григорівна

9

Інформа
тика

25

Сарненська гімназія

Лавор Максим Андрійович

ІІІ

Галушко Олександр Вікторович

8

Фізика

26

Сарненська гімназія

Лазарець Аделіна Сергіївна

ІІІ

Андрєєва Катерина Олександрівна

9

Фізика

27

Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей

Шерстюк Сімона Андріївна

ІІІ

Яковенко Олена Григорівна

9

Хімія

 

 

 

 

 

 

 

Дошкільна освіта

Середня освіта

Позашкільна освіта

Педагогічні кадри

Обдаровані діти

Комп'ютеризація...

Фізична культура

Соціальна робота

Фінансування

 

АРХІВ НОВИН