Головна

Колектив відділу

Загальні відомості

Система освіти

Освітянський путівник

Випускникам шкіл

Наші досягнення

План роботи

Наради

Державні закупівлі

Учнівське самоврядування

Освітянські обрії

Співпраця  з   РВ  УМВС

Нормативні документи

Накази

 

 

НовиниПриймальняФотогалереяВідео

 

Позашкільна освіта

Кожна людина має відчувати,

що вона мусить знайти свою життєву місію…

Усередині кожного з нас  криються потенційні творчі можливості, й ми повинні  працювати щосили, щоб розкрити цей потенціал.

Мартін Лютер Кінг.

 

Позашкільна освіта  Сарненщини  мала і має потужний потенціал, її відкритість, мобільність, демократичність, гуманістичність як ніколи затребувані. Позашкільні навчальні заклади  району забезпечують реалізацію потреб, запитів та інтересів вихованців у самореалізації, професійному самовизначенні, розвитку творчих здібностей у сфері культури, мистецтва, наукових знань, техніки тощо.
          Навчально-виховний процес у позашкільних навчальних закладах області здійснюється за різними напрямами позашкільної освіти. Найбільш масовими є гуртки та творчі об’єднання художньо-естетичного, науково-технічного, гуманітарного, еколого-натуралістичного та туристсько-краєзнавчого напрямів. Пріоритетним напрямом діяльності позашкільних навчальних закладів є розвиток здібностей та обдарувань вихованців. 
Позашкільні заходи нашого району дають можливість дітям задовольнити потреби в додатковій освіті,  у змістовному дозвіллі.
Завдання на 2016-2017 навчальний рік:
-    активізація роботи в позашкільних навчальних закладах відповідно до  сучасних вимог;
- забезпечення конкурентоспроможності позашкільних навчальних закладів шляхом створення відповідної програмно-методичної та матеріально-технічної бази;
-    розширення мережі  дитячих творчих об’єднань, залучення до занять у них  пільгових та соціально - незахищених категорій.
Кількісний та якісний склад педпрацівників позашкільної освіти:


Позашкільні установи

Кількість педпрацівників

Всього

З них з вищою освітою

Відсоткове значення

Сарненський БДМ

40

31

77.5%

Степанський БДМ

18

14

77%

ДЮСШ

23

20

86 %

МНВК

4

2

50 %

Охоплення дітей гуртками позашкільних навчальних закладів:


Позашкільні установи

Кількість учнів

2013-2014 н.р.

2014-2015 н.р.

2015-2016 н.р.

Сарненський БДМ

2085

2415

1800

Степанський БДМ

1055

2085

1065

ДЮСШ

825

800

815

   Всього дітей:

3965

3990

3680

Досягнення вихованців Будинку дітей та молоді 
м. Сарни за 2015-2016 навчальний рік

Обласні конкурси


Творче об"єднання

Керівник т/о

ПІП дитини

Конкурс, виставка

Місце

1

Мяка іграшка

Крамарчук Л.П.

Ковальчук Ольга

«Знай і люби свій рідний край»

ІІІ

2

В’язання

Крамарчук Л.П.

Воловик Ольга

- « -

ІІІ

3

Мяка іграшка

Крамарчук Л.П.

Філончук наталія

- «! -

ІІІ

4

Образотворче мист.

Леончик А.О.

Воронова Софія

- « -

ІІІ

5

Етнолялька

Курачик Л.А.

Бузян Аня

- « -

ІІ

6

Вироби з шкіри

Комар Г.І.

Гуз Тетяна

- « -

ІІ

7

Творчі долоньки

Мірковець Ю.П.

Никонець Катарина

- « -

ІІ

8

Радіопеленгація

Касьянюк С.М.

Радчук Олексій

«Наш пошук і творч., тобі Україно»

І

9

Поч.. техн..моделювання

Павонський В.В

Бородавко Андрій

Науково-тех., винах.і раціон.

ІІІ

10

Початк.техн. моделюв.

Павонський В.В.

Орешко Віктор

- « -

ІІІ

11

Радіоелектроніка

Касьянюк С.М.

Кер.гуртка

Досягнення в роботі РОЦНТТУМ

-

12

Азбука орігамі

Оверчук Т.В.

Либідь Валерія

«Паперовий світ»

ІІІ

13

Азбука орігамі

- « -

Соколовський андрій

- « -

ІІІ

14

Азбука орігамі

- « -

Шимчук Юлія

- « -

ІІІ

15

Азбука орігамі

- « -

Оверчук Ольга

- « -

І

16

Азбука орігамі

- « -

Білоус Ілля

- « -

ІІ

17

Радіоелектроніка

Касьянюк С.М.

Кер.гурт.

Радіоелектронного конструювання

Дипл.

18

Радіоелектроніка

- « -

Команда

- « -

І

19

Радіоелектроніка

- « -

Пришко Роман

- « -

ІІ

20

Радіоелектроніка

- « -

Соломка Віталій

- « -

ІІІ

21

Радіоелектроніка

- « -

Симончук Михайло

- « -

ІІ

22

Радіоелектроніка

Касьянюк С.М.

Буткевич Іван

- « -

ІІ

23

Радіоелектроніка

- « -

Добринський Богдан

- « -

І

24

ЛМК «Паросток»

Мась І.П.

Мась Петро
Кисляк Дарина

Огляд драм.колективів «Талановита Україна»

ІІІ

25

Етнолялька

Курачик Л.А.

Жукова Ольга

«Український сувенір»

І

26

Творчі долоньки

Мірковець Ю.П.

Лохвич Ольга

«Новорічна композиція»

І

27

Папє-маше

Камзьол В.С.

Малюта Дарина

- « -

І

28

Флора-декор

Гега О.Д.

Ковальчук Ольга

- « -

І

29

БДМ

колектив

-

Пошуково-досл. діяльність

подяка

30

БДМ

колектив

-

Пропаганда бережного ставл.

подяка

31

Папє-маше

Камзьол В.С.

Кер.гурт.

Конкурс педагогів ПЗ на кращі метод.розробки

ІІІ

32

«Оберіг»

Комар Г.І.

Губеня Максим

«Космічні фантазії»

ІІ

33

«Оберіг»

- « -

Шемена Сергій

- « -

ІІ

34

Конструюв. І мод.

Комар В.С.

Бігун Сергій

- « -

І

35

Екскурсоводів

Волошина А.А.

Клещевнікова Анна

- « -

ІІІ

36

Логопедичний

Красовська Л.Я.

Колектив гуртка

- « -

ІІ

37

Папє-маше

Камзьол В.С.

Кер.гуртка

Конкурс на кращі навч.прогр. та метод розробки з поч..тех.мод.

ІІІ

38

«Мельпомена»

Антоніч Н.П.

Абрамчук Іван

Огляд-конкурс читців-декламаторів

ІІ

39

Поч..технічне мод.

Павонський В.В.

Добридник Рувим

«Наш пошук і творчість, тобі Україно»

ІІІ

40

Судно модельний

Бойко В.В.

Бойко Кирило

- « -

ІІІ

41

Рециклінг-дизайн

Болкуневич К.В.

Шабак Лілія

«Мирний космос»

І

42

Ракето модельний

Шевцов В.Д.

Клесовець Ілля

- « -

ІІ

43

Екскурсоводів

Волошина А.А.

Колектив гуртка

- « -

ІІІ

44

Радіопеленгація

Касьянюк С.М.

Соломко Віталій

Спортивної радіопеленгації

ІІ

45

Радіопеленгація

Касьянюк С.М.

Соломко Віталій

Спортивної радіопеленгації (колект.залік)

ІІІ

46

Радіоелектроніка

Касьянюк С.М.

Савельєва Катя

Спортивної радіопеленгації

ІІ

47

Радіоелектроніка

Касьянюк С.М.

Савельєва Катя

Спортивної радіопеленгації (колект. залік)

ІІІ

48

Сувенір

Гега О.Д.

Ковальчук Ольга

Поч..технічне моделювання

І

49

Рециклінг-дизайн

Болкуневич К.В.

Назарець Наталія

- « -

ІІ

50

Ракетомоделювання

Шевцов В.Д.

Симончук Олександр

- « -

ІІІ

51

Ракетомоделювання

Шевцов В.Д.

Жилка Владислав

- « -

ІІІ

52

Початкове техн.модел.

Комар В.С.

Толочний Владислав

- « -

ІІІ

53

Учнівське самоврядування

Бікус Г.А.

Щевич Ірина

Лідер року

ІІІ

54

«Рециклінг-дизайн»

Болкуневич К.В.

Назарець Анастасія

«Знай і люби свій рідний край»

ІІІ

55

«Рециклінг-дизайн»

Болкуневич К.В.

Філончук Наталія

-«-

ІІІ

56

«Етнолялька»

Курачик Л.А.

Кибукевич Людмила

- « -

ІІ

57

«Художньо-декоративний розпис»

Мірковець Ю.П.

Лохвич Ольга

- « -

ІІІ

58

«Оберіг»

Комар Г.І.

Оленич Зоряна
Мартинюк Віта

-«-

ІІ

59

«Шкіряна фантазія»

Комар Г.І.

Корзун Маргарита
Комар Єлизавета

-«-

ІІ

60

«Екскурсоводів»

Волошина А.А.

Клещевнікова Анна

- « -

ІІ

61

«Прикладне мистецтво»

Леончик А.О.

Леончик Альона

- « -

ІІ

62

«Творці і фантазери»

Генько Г.В.

Круглик Надія

- « -

ІІІ

Всеукраїнські конкурси


Творче об"єднання

Керівник т/о

ПІП дитини

Конкурс, виставка

Місце

1

Початкове технічне моделювання

Комар В.С.

Гребеневич Олександр

«Новорічна композиція»

І

2

Шкіряна фантазія

Комар Г.І.

Добридник Альона
Добридник Наталія

«Український сувенір»

І

3

Радіоелектроніка

Касьянюк С.М.

Кер.гуртка

УІІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій

Сертиф

4

Радіоелектроніка

Касьянюк С.М.

Радчук Олексій

«Наш пошук і творчість, тобі Україно !»

І

5

Хореографічна студія

Володько М.М.

Середня група народного танцю

УІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Яскрава країна»

І

6

Хореографічна студія

Володько М.М.

Старша група бального танцю

УІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Яскрава країна»

І

7

Хореографічна студія

Володько М.М.

Старша група

УІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Яскрава країна»

ІІ

8

Хореографічна студія

Володько М.М.

Старша група

УІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Яскрава країна»

ІІ

9

Ековарта

Камзьол В.С.

Кер.гурт.

Конкурс науково-методичних розробок хіміко-біологічного профілю

ІІІ

10

«Вояж»

Володько М.М.

Народний танець

Всеукраїнський фестиваль танцю «Color Dance»

І

11

«Вояж»

Володько М.М.

Народний танець

Всеукраїнський фестиваль танцю «Color Dance»

І

12

«Вояж»

Володько М.М.

Бальний  танець

Всеукраїнський фестиваль танцю «Color Dance»

І

13

«Вояж»

Володько М.М.

Народний танець

Всеукраїнський фестиваль танцю «Color Dance»

Гран-прі

14

«Вояж»

Володько М.М.

Народний танець

Всеукраїнський фестиваль танцю «Color Dance»

Гран-прі

15

Радіоелектроніка

Касьянюк С.М.

Кер.гурт.

Всеукраїнські змагання з радіелектронного конструювання

Призер

16

Судно модельний

Бойко В.В.

Міщеня Володимир

Початкове тех.моделювання

ІІ

 

Досягнення вихованців Будинку дітей та молоді  смт.Степань  за 2015-2016 навчальний рік


№ з/п

 Творчі об’єднання

 Керівник творчого об’єднання

Прізвище, ім’я  дитини

 Конкурс , виставка

Місце

1.

Чарівний клубок

Мурза Л.С.

Крот Наталія

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

І місце

2.

Клаптикова геометрія

Мурза О.П.

Вєтрова Аліна

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

І місце

3

Бісерне рукоділля

 Гецько Т.П

Музика Тамара

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція

І місце

4

М’яка іграшка

Гецько Т.П

 

Галуха Вікторія

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція

І місце

5

Квілінг

 

Мурза О.П.

Крот Вікторія

Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

ІІІ місце

6

Бісероплетіння

Гецько Т.П.

Наумець Ольга

Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і  М’яка іграшка люби свій рідний край»

ІІ місце

7

М’яка іграшка

Гецько Т.П

Галуха Вікторія

Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

І місце

8

Паперопластика

Гецько Т.П.

 

Крисюк Юлія

Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

ІІІ місце

9

Образотворче мистецтво

Катеринчик І.В.

Берник Марина

Обласний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

ІІ місце

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Досягнення
вихованців ДЮСШ за 2015-2016  навчальний рік

Основні показники роботи ДЮСШ:
                                     


Відділення за видами спорту

З к-сті спортсменів, що займаються у групах протягом звітного року, входили до складів збірних команд України (основний, кандидат, резерв) (осіб)

К-сть спортсменів, яким звітного року присвоєно розряд або звання

К-сть змагань в яких приймали участь спортсмени ДЮСШ

ІІ,ІІІ та юнацькі розряди

І розряд

КМС

Майстер спорту України

МСУМК

Чемпіонати, кубки області

Чемпіонати, кубки України

1

Легка атлетика

234

110

 

 

 

 

 

 

2

Боротьба греко-римська

111

43

4

 

 

 

 

 

3

Бокс

42

12

 

 

 

 

 

 

4

Баскетбол

144

48

 

 

 

 

 

 

4

Боротьба вільна

254

51

4

4

 

 

 

 

5

Стрільба  з лука

30

13

 

 

 

 

 

 

Переможці та призери
районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змагань

№ з/п

Призвіще та ім'я  спортсмена

Зайняте місце

Назва змагань

Тренер

Баскетбол

1

Хіноцький Сергій

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з баскетболу серед юнаків 2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

2

Пригарський Олег

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з баскетболу серед юнаків  2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

3

Костецький Олександр

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з баскетболу серед юнаків 2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

4

Булава Дмитро

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з
баскетболу серед юнаків
2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

5

Якимович Андрій

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з
баскетболу серед юнаків
2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

6

Кібиш Денис

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з
баскетболу серед юнаків  2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

7

Маслак Михайло

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з
баскетболу серед юнаків
2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

8

Камзьол Максим

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з
баскетболу серед юнаків
2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

9

Вороновський Ілля

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з
баскетболу серед юнаків
2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

10

Мельник Сергій

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з
баскетболу серед юнаків
2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

11

Мась Петро

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з
баскетболу серед юнаків
2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

12

Хомич Олександр

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з
баскетболу серед юнаків
2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

13

Остаповець Роман

ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з
баскетболу серед юнаків
2000.н.р. 10-11.10.2015р. м.Рівне

Денисевич Б.Г.

14

Дівчата 2001-2003

3 м

Шкільна баскетбольна ліга 3х3  16.02 2016 р. м.Рівне

Мазур І.В.

15

Хлопці 2002

ІІм в зоні

Обласна спартакіада школярів з баскетболу 04.03.2016р.м.Дубровиця

Денисевич Б. Г.

16

Дівчата 2000

ІІІм фінал

Обласна спартакіада школярів з баскетболу 04.03.2016р.м.Дубровиця

Мазур І. В.

Бокс

1

Білотіл Богдан

40,5кг - ІІм

Відкритий чемпіонат Здолбунівського району з боксу 05-06.03.2016р. м.Здолбунів

Котик Д.М.

2

Круглик Артем

40кг – ІІІм

Відкритий чемпіонат Здолбунівського району з боксу 05-06.03.2016р. м.Здолбунів

Котик Д.М.

3

Гаврильчик
Олександр

40кг – ІІІм

Відкритий чемпіонат Здолбунівського району з боксу 05-06.03.2016р. м.Здолбунів

Котик Д.М.

4

Щербан
Владислав

40кг – ІІм

Відкритий чемпіонат Здолбунівського району з боксу 05-06.03.2016р. м.Здолбунів

Котик Д.М.

5

Жилко Леонід

53кг -  ІІм

Відкритий чемпіонат Здолбунівського району з боксу 05-06.03.2016р. м.Здолбунів

Котик Д.М.

Вільна боротьба

1

Заєць Тетяна

48кг-
ІІІ місце

Міжнародний турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н. 25-27.09.2015р м.Бровари

Мельник І.А.

2

Прокопович Софія

37кг-
ІІ місце

Міжнародний турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н. 25-27.09.2015р м.Бровари

Мельник І.А.

3

Басич Христина

Ім

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Белаш Н.С.

4

Прокопович Софія

Ім

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Мельник І.А.

5

Возна Дарина

ІІІм

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Белаш Н.С.

6

Кушнір Софія

Ім

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Белаш Н.С.

7

Палій Катерина

Ім

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Белаш Н.С.

8

Власик Тетяна

ІІІм

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Мельник І.А

9

Заяць Тетяна

Ім

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Мельник І.А

10

Добринська Наталія

ІІм

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Мельник І.А

11

Бонч-Бруєвич Марта

ІІм

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Белаш Н.С.

12

Лінива Юлія

ІІм

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Бородавка С.П.

13

Жучка Любов

ІІІм

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Белаш Н.С.

14

Біжнюк Андрій

Ім

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Жученя І.М.
Белаш П.І.

15

Басич Микола

ІІІм

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Жученя І.М.
Белаш П.І.

16

Дулачик  Олександр

ІІм

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Жученя І.М.
Белаш П.І.

17

Дудик Анатолій

ІІм

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Бородавко С.П.

18

Рильник Стас

ІІм

Чемпіонат Рівненщини серед юнаків та дівчат з боротьби вільної 07-09.10.2015р. смт.Клесів

Жученя І.М.
Белаш П.І.

19

Бобильов  Сергій

86кг  – 2м

Чемпіонат Рівненщини з боротьби вільної серед чоловіків та жінок 14-15.11.2015 року м.Рівне

Бородавко С.П.

20

Левчун Ольга

58кг   -Ім

Чемпіонат Рівненщини з боротьби вільної серед чоловіків та жінок 14-15.11.2015 року м.Рівне

Белаш Н.С.

21

Лінива Юлія

53кг  – 1м

Чемпіонат Рівненщини з боротьби вільної серед чоловіків та жінок 14-15.11.2015 року м.Рівне

Бородавко С.П.

22

Лінива Наталія

58кг  - Ім

Чемпіонат Рівненщини з боротьби вільної серед чоловіків та жінок 14-15.11.2015 року м.Рівне

Белаш Н.С.

23

Бонч-Бруєвич Марта

ІІІм

Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Спартак» з
вільної боротьби серед юнаків та дівчат
2001-2002 р.н. 25-27.11.2015 м. Володимир-Волинський.

Белаш Н.С.

24

Басич Христина

ІІ м

Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Спартак» з
вільної боротьби серед юнаків та дівчат
2001-2002 р.н. 25-27.11.2015 м. Володимир-Волинський.

Белаш Н.С.

25

Кушнір Софія

І м

Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Спартак» з
вільної боротьби серед юнаків та дівчат
2001-2002 р.н. 25-27.11.2015 м. Володимир-Волинський.

Белаш Н.С.

26

Палій Катерина

ІІІм

Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Спартак» з
вільної боротьби серед юнаків та дівчат
2001-2002 р.н. 25-27.11.2015 м. Володимир-Волинський.

Белаш Н.С.

27

Мацелик Соломія

ІІм

Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Спартак» з
вільної боротьби серед юнаків та дівчат
2001-2002 р.н. 25-27.11.2015 м. Володимир-Волинський.

Мельник І.А.

28

Пилипчук Оксана

ІІІм

Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Спартак» з
вільної боротьби серед юнаків та дівчат
2001-2002 р.н. 25-27.11.2015 м. Володимир-Волинський.

Мельник І.А.

29

Прокопович Софія

ІІІм

Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Спартак» з
вільної боротьби серед юнаків та дівчат
2001-2002 р.н. 25-27.11.2015 м. Володимир-Волинський.

Мельник І.А

30

Бугай Інна

ІІІм

Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Спартак» з
вільної боротьби серед юнаків та дівчат
2001-2002 р.н. 25-27.11.2015 м. Володимир-Волинський.

Мельник І.А.

31

Калюхова Софія

28кг-ІІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної 25-26.12.2015року м.Ковель

Белаш Н.С.

32

Басич Христина

32кг-ІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної 25-26.12.2015року м.Ковель

Белаш Н.С.

33

Возна Дарина

28кг-ІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної 25-26.12.2015року м.Ковель

Белаш Н.С.

34

Кушнір Софія

34кг-ІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної 25-26.12.2015року м.Ковель

Белаш Н.С.

35

Мізюрко Надія

34кг-ІІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної 25-26.12.2015року м.Ковель

Мудра Т.С.

36

Мартинчук Марія

48кг-ІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної 25-26.12.2015року м.Ковель

Белаш Н.С.

37

Головач Марія

48кг-ІІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної 25-26.12.2015року м.Ковель

Мельник І.А.

38

Заєць Тетяна

56кг-ІІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної 25-26.12.2015року м.Ковель

Мельник І.А.

39

Бонч-Бруєвич Марта

34кг- ІІм

Всеукраїнський дитячий турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 19-20.02.2016р. м.Олевськ

Белаш Н.С.

40

Кушнір Софія

37кг-Ім

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної пам’яті Ігоря Первачука 04.05.03.2016р.

Белаш Н.С.

41

Дудик Анатолій

55кг-Ім

Чемпіонат Рівненщини  з боротьби вільної серед юніорів 18-20.03.2016р. смт.Мирогоща

Бородавко С.П.

42

Грицюк Денис

74кг-ІІІм

Чемпіонат Рівненщини  з боротьби вільної серед юніорів 18-20.03.2016р. смт.Мирогоща

Бородавко С.П.

43

Лінива Юлія

55кг.-ІІм

Чемпіонат Рівненщини  з боротьби вільної серед юніорів 18-20.03.2016р. смт.Мирогоща

Белаш Н.С.

44

Міланець Діана

67кг.- Ім

Чемпіонат Рівненщини  з боротьби вільної серед юніорів 18-20.03.2016р. смт.Мирогоща

Белаш Н.С.

45

Прокопович Софія

43кг.-ІІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1999-2001р.н. 29-30.03.2016р. м.Ковель.

Мельник І.А.

46

Заєць Тетяна

52кг.-ІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1999-2001р.н. 29-30.03.2016р. м.Ковель.

Мельник І.А.

47

Порохненко Тетяна

40кг-ІІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1999-2001р.н. 29-30.03.2016р. м.Ковель.

Мельник І.А.

48

Головач Ірина

46кг-ІІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1999-2001р.н. 29-30.03.2016р. м.Ковель.

Мельник І.А.

49

Басич Христина

38кг-ІІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1999-2001р.н. 29-30.03.2016р. м.Ковель.

Белаш Н.С.

50

Мартинчук Марія

49кг-ІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1999-2001р.н. 29-30.03.2016р. м.Ковель.

Белаш Н.С.

51

Бонч –Бруєвич Марта

32кг.-ІІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1999-2001р.н. 29-30.03.2016р. м.Ковель.

Белаш Н.С.

52

Возна Дарина

30кг-ІІІм

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1999-2001р.н. 29-30.03.2016р. м.Ковель.

Белаш Н.С.

53

Пилипчук Олена

34кг-ІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби
вільної серед дівчат 2002-2003 р.н.
09-10.04.2016 р. м Львів.

Мельник І.А.

54

Прокопович Софія

44кг- ІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби
вільної серед дівчат 2002-2003 р.н.
09-10.04.2016 р. м Львів.

Мельник І.А.

55

Головач Ірина

48кг-ІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Мельник І.А.

56

Власик Тетяна

48кг-ІІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Мельник І.А.

57

Кушнір Софія

38кг-Ім

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Белаш Н.С.

58

Мізюрко Марія

38кг-ІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Бондар Т.С.

59

Галушко Влада

40кг-ІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби
вільної серед дівчат 2002-2003 р.н.
09-10.04.2016 р. м Львів.

Белаш Н.С.

60

Порохненко Тетяна

43кг-ІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Мельник І.А.

61

Прокопович Софія

43кг-Ім

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Мельник І.А.

62

Головач Ірина

46кг.-Ім

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби
вільної серед дівчат 2002-2003 р.н.
09-10.04.2016 р. м Львів.

Мельник І.А.

63

Сосюк Софія

46кг.-ІІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Бондар Т.С.

64

Мартинчук Марія

49кг.-Ім

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Белаш Н.С.
Мартинчук Л.С.

65

Власик Тетяна

49кг- ІІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Мельник І.А.

66

Бугай Інна

49кг.-ІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Мельник І.А.

67

Заяц Тетяна

52кг-Ім

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Мельник І.А.

68

Жучка Любов

56кг.-Ім

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Белаш  Н.С.

69

Лінива Юлія

60кг.-ІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Бородавко С.П.

70

Міланець Діана

65кг.-Ім

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Белаш Н.С.

71

Дулачик Олександр

42кг-Ім

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Жученя І.М.
Белаш П.І.

72

Кравчук Антон

46кг- ІІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Жученя І.М.
Белаш П.І.

73

Басич Микола

50кг-ІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Жученя І.М.
Белаш П.І.

74

Місюра Руслан

58кг-ІІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Бородавко С.П.

75

Грецюк Денис

85кг-ІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Бородавко С.П.

76

Ковальчук Назарій

85кг-ІІІм

Відкрита першість КЗ ЛОР «Львівське
училище фізичної культури» з боротьби вільної серед дівчат 2002-2003 р.н. 09-10.04.2016 р. м Львів.

Жученя І.М.
Белаш П.І.

77

Возна Дарина

30кг-Ім

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
27-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш Н.С.

78

Мацелик Соломія

30кг-ІІм

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Омельковець В.С.

79

Бонч- Бруєвич Марта

32кг-Ім

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш Н.С.

80

Києфас Альбіна

32кг-ІІІм

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш Н.С.

81

Кучеренко Марія

34кг-Ім

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш Н.С.

82

Шкур Анастасія

46кг-Ім

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш Н.С.

83

Галушко Влада

46кг-ІІм

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш Н.С.

84

Кушнір Софія

37кг-Ім

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш Н.С.

85

Басич Христина

34кг-Ім

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш Н.С.

86

Пилипчук Олена

34кг-ІІм

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Омельковець
В.С.

87

Мізюрко Марія

34кг-ІІІм

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш Н.С.

88

Жучка Любов

56кг-Ім

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш Н.С.

89

Мартинчук Марія

49кг-Ім

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш Н.С.

90

Прокопович Софія

49кг-ІІм

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Омельковець
В.С.

91

Власик Тетяна

49кг-ІІІм

Міжнародний турнір з боротьби  боротьби вільної на призи Сарненського міського
голови Усик Світлани Борисівни.
7-28.05 2016 року м.Сарни

Омельковець
В.С.

Греко - римська боротьба

1

Басич Микола

46 – ІІІм

Відкритий чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 1999-2000 р.н. 25-27.09.2015. м.Березне

Жученя І.М.

2

Павлюк Сергій

54 – ІІІм

Відкритий чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 1999-2000 р.н. 25-27.09.2015. м.Березне

Жученя І.М.

3

Ковальчук Назар

85 – ІІІм

Відкритий чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 1999-2000 р.н. 25-27.09.2015. м.Березне

Жученя І.М.

4

Дулачик  Василь

64 - ІІІм

Відкритий чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 1999-2000 р.н. 25-27.09.2015. м.Березне

Жученя І.М.

5

Басич Микола

53кг – ІІІм

Відкритий Кубок Рівненської області з боротьби греко-римської 06-08.11.2015року м.Рівне

Белаш П.І.
 Жученя І.М.

6

Бобильов Сергій

74кг- ІІІм

Відкритий Кубок Рівненської області з боротьби греко-римської серед юніорів 1996-1998 р.н. 06-08.11.2015р м.Рівне.

Бородавко
С.П.

7

Шевчук Володимир

93кг – ІІІм

Відкритий Кубок Рівненської області з боротьби греко-римської серед юніорів 1996-1998 р.н. 06-08.11.2015р м.Рівне.

Бородавко
С.П.

8

Рильник Станіслав

ІІІм

Відкритий обласний турнір з боротьби греко-римської пам яті Степанського 20-22.11.2015р. м.Костопіль

Белаш П.І.
Жученя І.М.

9

Дулачик Олександр

ІІІм

Відкритий обласний турнір з боротьби греко-римської пам яті Степанського 20-22.11.2015р. м.Костопіль

Белаш П.І.
Жученя І.М.

10

Маринін Дмитро

Ім

Відкритий обласний турнір з боротьби греко-римської пам яті Степанського 20-22.11.2015р. м.Костопіль

Белаш П.І.
Жученя І.М.

11

Стрілецький Олександр

ІІм

Відкритий обласний турнір з боротьби греко-римської пам яті Степанського 20-22.11.2015р. м.Костопіль

Белаш П.І.
Жученя І.М.

12

Потер Дмитро

Ім

Відкритий обласний турнір з боротьби греко-римської пам яті Степанського 20-22.11.2015р. м.Костопіль

Омельковець
В.С.

13

Тарасюк Дмитро

ІІІм

Відкритий обласний турнір з боротьби греко-римської пам яті Степанського 20-22.11.2015р. м.Костопіль

Омельковець
В.С.

14

Захарчук Ігор

Ім

Міжнародний турнір «CHRFN» серед національних команд світу з боротьби греко-римської Іран

Омельковець
В.С.

15

Дулачик  Олександр

47 кг - ІІм

Відкритий Чемпіонат ДЮСШ №1 м. Рівне з боротьби греко-римської  04.06.2015 року м.Рівне

Жученя І.М.
Белаш П.І.

16

Комар Максим

47кг – ІІІм

Відкритий Чемпіонат ДЮСШ №1 м. Рівне з боротьби греко-римської  04.06.2015 року м.Рівне

Жученя І.М.
Белаш П.І.

17

Гончаров Максим

38 кг - ІІм

Відкритий Чемпіонат ДЮСШ №1 м. Рівне з боротьби греко-римської  04.06.2015 року м.Рівне

Омельковець
 В.С.

18

Марковець Дмитро

32кг - ІІм

Відкритий Чемпіонат ДЮСШ №1 м. Рівне з боротьби греко-римської  04.06.2015 року м.Рівне

Омельковець
В.С.

19

Марковець Михайло

27кг - ІІІм

Відкритий Чемпіонат ДЮСШ №1 м. Рівне з боротьби греко-римської  04.06.2015 року м.Рівне

Омельковець
В.С.

20

Омельковець Олександр

35кг  - ІІм

Відкритий Чемпіонат ДЮСШ №1 м. Рівне з боротьби греко-римської  04.06.2015 року м.Рівне

Омельковець
В.С.

21

Прунь Артем

50 кг - ІІІм

Відкритий Чемпіонат ДЮСШ №1 м. Рівне з боротьби греко-римської  04.06.2015 року м.Рівне

Омельковець
В.С.

22

Мінчук Константин

27кг-ІІм

Відкрита першість Березнівської ДЮСШ «Колос» з боротьби греко-римської юнаки 2003-2004 р.н. 12.12.2015 м.Березне

Жученя І.М.
Белаш П.І.

23

Богомолов Олександр

35кг-ІІІм

Відкрита першість Березнівської ДЮСШ «Колос» з боротьби греко-римської юнаки 2003-2004 р.н. 12.12.2015 м.Березне

Жученя І.М.
Белаш П.І.

24

Гончаров Максим

42 кг-Ім

Відкрита першість Березнівської ДЮСШ «Колос» з боротьби греко-римської юнаки 2003-2004 р.н. 12.12.2015 м.Березне

Омельковець
В.С.

25

Поліченко Владислав

42кг-Ім

Відкрита першість Березнівської ДЮСШ «Колос» з боротьби греко-римської юнаки 2003-2004 р.н. 12.12.2015 м.Березне

Жученя І.М.
Белаш П.І

26

Мелещук Констянтин

27кг-ІІм

Відкритий чемпіонат Рівненської області з
боротьби греко-римської та вільної серед
юнаків та дівчат 18-20.12.2012 року
м.Кузнецовськ.

Жученя І.М.
Белаш П.І

27

Поліченкко Владислав

35кг-ІІІм

Відкритий чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської та вільної серед юнаків та дівчат 18-20.12.2012 року м.Кузнецовськ.

Жученя І.М.
Белаш П.І

28

Дулачик Олександр

42 кг-Ім

Відкритий чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської та вільної серед юнаків та дівчат 18-20.12.2012 року м.Кузнецовськ.

Жученя І.М.
Белаш П.І

29

Басич Христина

42кг-Ім

Відкритий чемпіонат Рівненської області з боротьби греко-римської та вільної серед юнаків та дівчат 18-20.12.2012 року м.Кузнецовськ.

Белаш Н.С.

30

Супрунець Артем

50кг-Ім

Чемпіонат України (західна зона) з боротьби греко-римської серед юнаків 1999-2000 р.н. 07.02.2016р. м.Березне

Белаш П.І.
Жученя І.М.

31

Марковець Іван

58кг.-Ім

Чемпіонат України (західна зона) з боротьби греко-римської серед юнаків 1999-2000 р.н. 07.02.2016р. м.Березне

Омельковець
В.С.

32

Мельник Андрій

100кг.-ІІм

Чемпіонат України (західна зона) з боротьби греко-римської серед юнаків 1999-2000 р.н. 07.02.2016р. м.Березне

Омельковець
В.С.

33

Тимофеєв Борис

76кг.-ІІІм

Чемпіонат України (західна зона) з боротьби греко-римської серед юнаків 1999-2000 р.н. 07.02.2016р. м.Березне

Белаш П.І.
Жученя І.М.

34

Потер Дмитро

35кг-Ім

Чеміонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2001-2002 р.н. 19-21.02.2016 м.Костопіль

Омельковець
В.С.

35

Котик Анатолій

38кг-Ім

Чеміонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2001-2002 р.н. 19-21.02.2016 м.Костопіль

Омельковець
В.С.

36

Заболотний Михайло

47кг - ІІм

Чеміонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2001-2002 р.н. 19-21.02.2016 м.Костопіль

Омельковець
В.С.

37

Гончаров Максим

38кг – 11м

Чеміонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2001-2002 р.н. 19-21.02.2016 м.Костопіль

Омельковець
В.С.

38

Рильник Станіслав

32кг- Ім

Чеміонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2001-2002 р.н. 19-21.02.2016 м.Костопіль

Белаш П.І.
 Жученя І.М.

39

Стрілецький Олександр

32 кг-ІІм

Чеміонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2001-2002 р.н. 19-21.02.2016 м.Костопіль

Белаш П.І.
Жученя І.М.

40

Ковальчук Назар

85кг-ІІІм

Чеміонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2001-2002 р.н. 19-21.02.2016 м.Костопіль

Белаш П.І.
Жученя І.М.

41

Маринін Дмитро

42кг-ІІІм

Чеміонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2001-2002 р.н. 19-21.02.2016 м.Костопіль

Белаш П.І.
Жученя І.М.

42

Потер Дмитро

35кг-Ім

Чеміонат Рівненської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2001-2002 р.н. 19-21.02.2016 м.Костопіль

Омельковець
В.С.

44

Маринін Дмитро

42кг- ІІм

Відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської «Надія-2016» 04-06.03.2016р м.Костопіль

Белаш П.І.
Жученя І.М.

45

Біжнюк Андрій

85кг- ІІІм

Відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської «Надія-2016» 04-06.03.2016р м.Костопіль

Белаш П.І.
Жученя І.М.

46

Супрунець Артем

50кг-ІІм

Відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської «Надія-2016» 04-06.03.2016р м.Костопіль

Белаш П.І.
Жученя І.М.

47

Заболотний Олексій

46кг-ІІм

Відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської «Надія-2016» 04-06.03.2016р м.Костопіль

Омельковець
В.С.

48

Захарчук Максим

69кг-Ім

Відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської «Надія-2016» 04-06.03.2016р м.Костопіль

Омельковець
 В.С.

49

Рильник Стас

32кг-Ім

Чемпіонат України з греко-римської боротьби (західна зона) серед юнаків 2001-02 р.н. 11-13.03.2016р. м.Жмеринка

Белаш П.І. Жученя І.М.

50

Потер Дмитро

35кг- ІІІм

Чемпіонат України з греко-римської боротьби (західна зона) серед юнаків 2001-02 р.н. 11-13.03.2016р. м.Жмеринка

Омельковець В.С.

51

Заболотний Олександр

47кг-ІІІм

Чемпіонат України з греко-римської боротьби (західна зона) серед юнаків 2001-02 р.н. 11-13.03.2016р. м.Жмеринка

Омельковець В.С.

52

Котик Анатолій

38кг-ІІІм

Чемпіонат України з греко-римської боротьби (західна зона) серед юнаків 2001-02 р.н. 11-13.03.2016р. м.Жмеринка

Омельковець В.С.

53

Потер Дмитро

 35кг-ІІІм

22 відкритий Всеукраїнський турнір з
боротьби греко-римської пам яті
Станіслава Коваля серед юнаків 1999-2000,
2001-2002,2003-2004 р.н. 03.04.2016р м.Березне

Омельковець
В.С.

54

Супрунець Артем

 50 кг-Ім

22 відкритий Всеукраїнський турнір з
боротьби греко-римської пам яті
Станіслава Коваля серед юнаків 1999-2000,
2001-2002,2003-2004 р.н. 03.04.2016р м.Березне

Белаш П.І.
Жученя І.М.

55

Басич Микола

53кг- ІІІм

22 відкритий Всеукраїнський турнір з
боротьби греко-римської пам яті
Станіслава Коваля серед юнаків 1999-2000,
2001-2002,2003-2004 р.н. 03.04.2016р м.Березне

Белаш П.І.
Жученя І.М.

56

Кравчук Антон

47кг-12м-1п

Чемпіонат України серед юнаків 2001-2002 р.н.з боротьби греко- римської
05-07-.05.2016р. м. Біла Церква

Белаш П.І.
Жученя І.М.

57

Потер Дмитро

35кг-ІІІм

Чемпіонат України серед юнаків 2001-2002 р.н.з боротьби греко- римської
05-07-.05.2016р. м. Біла Церква

Омельковець
В.С.

58

Мінчук Костянтин

27кг.-ІІм-2п.

Міжнародний турнір з боротьби греко-римської 20-22.05.2016р. Молдова.

Белаш П.І.
 Жученя І.М.

59

Гончаров Максим

40кг.-5м-1п.

Міжнародний турнір з боротьби греко-римської 20-22.05.2016р. Молдова.

Омельковець
В.С.

60

Басич Микола

50кг.-ІІм-2п.

Міжнародний турнір з боротьби греко-римської 20-22.05.2016р. Молдова.

Белаш П.І.
Жученя І.М.

61

Захарчук Ігорь

76кг-Ім-3п.

Міжнародний турнір з боротьби греко-римської 20-22.05.2016р. Молдова.

Омельковець
В.С.

62

Маринін Дмитро

42кг-Ім-5п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського
 голови Усик Світлани Борисівни.
27-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш П.І.
Жученя І.М.

63

Заболотний Максим

47кг-Ім-5п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського
 голови Усик Світлани Борисівни.
27-28.05 2016 року м.Сарни

Омельковець
В.С.

64

Котик Анатолій

38кг-Ім-3п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського
 голови Усик Світлани Борисівни.
27-28.05 2016 року м.Сарни

Омельковець
В.С.

65

Біжнюк Андрій

85кг-Ім-2п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського
 голови Усик Світлани Борисівни.
27-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш П.І.
 Жученя І.М.

66

Рильник Стас

32кг-ІІм

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського
 голови Усик Світлани Борисівни.
27-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш П.І.
Жученя І.М.

67

Срелецький Олександр

32кг-Ім-1п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського
 голови Усик Світлани Борисівни.
27-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш П.І.
Жученя І.М.

68

Потер Олександр

35кг-Ім-3п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського
 голови Усик Світлани Борисівни.
27-28.05 2016 року м.Сарни

Омельковець
В.С.

69

Захарчук Ігорь

76кг-Ім-2п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського
 голови Усик Світлани Борисівни.
27-28.05 2016 року м.Сарни

Омельковець
В.С.

70

Супрунець Артем

50кг-Ім-3п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського
 голови Усик Світлани Борисівни.
27-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш П.І.
Жученя І.М.

71

Басич Микола

50кг-ІІм-2п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського  голови Усик Світлани Борисівни. 27-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш П.І.
Жученя І.М.

72

Кравчук Антон

47кг-ІІІм-
3п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського голови Усик Світлани Борисівни. 27-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш П.І.
Жученя І.М.

73

Грицак Ігорь

38кг-Ім-5п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського голови Усик Світлани Борисівни. 27-28.05 2016 року м.Сарни

Омельковець
В.С.

74

Оноприйчук Павло

32кг-ІІм-
2п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського голови Усик Світлани Борисівни. 27-28.05 2016 року м.Сарни

Омельковець
 В.С.

75

Мінчук Костянтин

27кг-ІІІм-
1п

Міжнародний турнір з боротьби греко-
римської на призи Сарненського міського голови Усик Світлани Борисівни. 27-28.05 2016 року м.Сарни

Белаш П.І.
Жученя І.М.

76

Кравчук Антон

47кг-12м-
1п

Чемпіонат України серед юнаків 2001-2002 р.н. з боротьби греко- римської
05-07-.05.2016р. м. Біла Церква

Белаш П.І.
Жученя І.М.

Легка атлетика

1

Дебела Людмила

200м-29.5-3м

Спартакіада області серед школярів з
легкої атлетики 17.10.2015 року м.Рівне

Аврамишин
 О.А.
Захарчук Л.В.

2

Цицюра Михайло

800м-2.03.1м

Спартакіада області серед школярів з
легкої атлетики 17.10.2015 року м.Рівне

Новак А.А.

3

Сірий Микола

400м-52.7-1м

Спартакіада області серед школярів з
легкої атлетики 17.10.2015 року м.Рівне

Новак А.А.

4

Комар Катерина

800м-2.39.0-2м

Спартакіада області серед школярів з
легкої атлетики 17.10.2015 року м.Рівне

Аврамишин О.А. Захарчук Л.В.

5

Комар Тетяна

1500м -5.20.5-2м

Спартакіада області серед школярів з
легкої атлетики 17.10.2015 року м.Рівне

Аврамишин О.А. Захарчук Л.В.

6

Клевака Марина

Ядро- 10.52-2м

Спартакіада області серед школярів з
легкої атлетики 17.10.2015 року м.Рівне

Куліш А.Л.

7

Корзун Леся

Граната- 35м.-2м

Спартакіада області серед школярів з
легкої атлетики 17.10.2015 року м.Рівне

Куліш А.Л.

8

Манзик Софія

Довжина – 3.99 -13м

Спартакіада області серед школярів з
легкої атлетики 17.10.2015 року м.Рівне

Куліш А.Л.

9

Янок Наталія

Ядро  – 10.15-3м

Спартакіада області серед школярів з
легкої атлетики 17.10.2015 року м.Рівне

Аврамишин О.А.
Захарчук Л.В.

10

Подік Анастасія

100м-13.9-Ім

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Аврамишин О.А
Захарчук Л.В

11

Слободзян Давид

Довжина-4.92-ІІм

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Аврамишин О.А
Захарчук Л.В

12

Мельник Олександр

100м-12,6-Ім 

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Аврамишин О.А. Захарчук Л.В.

13

Дебела Людмила

400м-1.06-Ім

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Аврамишин О.А Захарчук Л.В

14

Пилка Оксана

Довжина- 4.52-ІІм

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Титечко В.Т

15

Комар Катерина

800м-3.24-ІІІ

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Титечко В.Т

16

Гарбар Юрій

1000м-3.11,8-ІІІм

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Титечко В.Т.

17

Сірий Микола

400м-52.44-Ім

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Новак А.А.

18

Комар Тетяна

1000м-3.19-Ім

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Титечко В.Т.

19

Корзун Леся

 Граната-34-13-ІІ

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Куліш А.Л.

20

Янок Наталія

Граната-34.73-Ім ядро-10.38-ІІм

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Аврамишин О.А Захарчук Л.В

21

Клевака Марина

Ядро-10.78-Ім

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Куліш А.Л.

22

Письменний Денис

Ядро-11.00-ІІм

Чемпіонат області серед ДЮСШ з легкої атлетики   30.10.2015 року м.Рівне

Аврамишин О.А Захарчук Л.В

23

Сірий Микола

1500м-4.09,8 –Ім
800м-1.59,1-Ім 

Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики в закритому приміщенні серед юнаків 30-31.01.2016р.м.Запоріжжя.

Новак А.А.

24

Цицюра Михайло

2000м з перешкодами
 ІІм

Зимовий чемпіонат України з легкої атлетики в закритому приміщенні серед юнаків 30-31.01.2016р.м.Запоріжжя.

Новак А.А.

25

Комар Катерина

1км-3.17,6-ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з легкоатлетичного кросу серед школярів 10.04.2016р.м.Клевань

Титечко В.Т.

26

Ошурко Катерина

2км-7.35,1-ІІІм

Чемпіонат Рівненської області з легкоатлетичного кросу серед школярів 10.04.2016р.м.Клевань

Новак А.А.

27

Подік Анастасія

100м-13,17-7м – 200м-28, 1-ІІІм

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Кубок Рівного» 15-16.04.2016 р. м.Рівне

Аврамишин О.А. Захарчук Л.В.

28

Комар Катерина

1500м-5.28,10-ІІІм

Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Кубок Рівного» 15-16.04.2016 р. м.Рівне

Титечко В.Т.

29

Пилка Марія

800м-2.46-ІІІм

Спартакіада області серед школярів з легкої атлетики 16.05.2016року м.Рівне. 4командне місце.

Титечко В.Т.

30

Ошурко Катерина

1500м-5.37,6-ІІІм

Спартакіада області серед школярів з легкої атлетики 16.05.2016року м.Рівне. 4командне місце.

Новак А.А.
Куліш А.Л.

31

Сдободзян Давид

Довжина-5.45-
ІІІм

Спартакіада області серед школярів з легкої атлетики 16.05.2016року м.Рівне. 4командне місце.

Аврамишин О.А.
Захарчук Л.В.

32

Цицюра Олексій

1500м -3м -4.14.0

Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР,КОЛІФКіС
10-11.06.2014.м.Рівне.

Новак А.А.

33

Цицюра Михайло

1500м- 2-4.15 
800м-2.03.0 -1

Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР,КОЛІФКіС
10-11.06.2014.м.Рівне.

Новак А.А.

34

Сірий Микола

1500м-4.13-1м.
 800м- 2.09.0-3м

Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР,КОЛІФКіС
10-11.06.2014.м.Рівне.

Новак А.А.

35

Корзун Леся

Спис-33,80-1м 
ядро-9.68-1м

Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР,КОЛІФКіС
10-11.06.2014.м.Рівне.

Куліш Л.А.

36

Конько Віталій

3000м-11.01.-1м

Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР,КОЛІФКіС
10-11.06.2014.м.Рівне.

Новак А.А.

37

Комар Тетяна

1500м-5.21-2м 
800м-2.41.0-4м

Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР,КОЛІФКіС
10-11.06.2014.м.Рівне.

Тітечко В.Т.

38

Гарбар Світлана

800м-2.43.1-6м 
1500м-5.25.1-3м

Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР,КОЛІФКіС
10-11.06.2014.м.Рівне.

Тітечко В.Т.

39

Лемик Ірина

1500м-5.27.0-3м.

Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР,КОЛІФКіС
10-11.06.2014.м.Рівне.

Аврамишин О.А.

40

Шкодич Михайло

400м-55.1-3м

Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР,КОЛІФКіС
10-11.06.2014.м.Рівне.

Аврамишин О.А.

41

Цьоба Володимир

1500м-4.44.1-3м 
800м-2.10.0-5м

Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР,КОЛІФКіС
10-11.06.2014.м.Рівне.

Аврамишин О.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дошкільна освіта

Середня освіта

Позашкільна освіта

Педагогічні кадри

Обдаровані діти

Комп'ютеризація...

Фізична культура

Соціальна робота

Фінансування

 

АРХІВ НОВИН